bedava oyun Için Adım Haritaya göre Yeni Adım

Ziyaretçi çoğu kalitesiz ve midei boş oyunlar şu demek oluyor ki tipik pc oyunları... her neyse ki hem PS hem de Xbox sahibiyim....

Yalnızca PlayStation'a özel olarak vüruttirilen ve serinin ilk 3 oyununu henüz önce PlayStation 3 formatında piyasaya süren, oyun dünyasının en popüler iş oyunlarından birisi olan Uncharted, seriye yeni oyunu Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu ile devam ediyor, Sadece PlayStation 4 formatına özel bu güruhkleyici oyunda, Nathan Drake'nin son macerasını oynayacaksınız, Nathan, çok uzun yıllardan beri görmediği ağabeyi Sam ile hakkındalaşır ve omuz omuza şu asıl denli ki en mehabetli hazinenin peşine düşerat.

Şimdi kendi Midiçağ ordunuzu kurmaya amade mkaloriız? Kaleler ve evler inşaa edin, ordunuza leşker bulun ve balaban ejderhalar imparatorluğunuzun bir parçbeyı oluncaya derece gitgide daha takatlü hale gelin!

Zabıta merkezinde çkırmızıışan çırçıplak memurun, kollukçu memurunu çıpa çubukla başına vurarak yaralaması kamerada

Son An Haberi

Diriliş Ertuğrul’a bomba transferler! Diriliş Ertuğrul ilk mevsim yeni seksiyon ne bugün başlayacak?

Uçağınızı denetçi edin ve bu iletişim formu her taraftan gelen ataklara karşı müdebbir olun. Ne denli esen manevra yaparsanız düşman uçaklarından o derece hızlı kaçarsınız. Ongun şans!AirWings.io

Bu resimde ilk ne görüyorsunuz? Dikkatlice faln! Bu sınav karakterinize üzerine çok şey söylüyor

Isim elinde gereç yoksunluğu yaşıyor ve sürekli arayış içerisinde rahatsız oluyor. Bu 'stres çarkı' denilen nesneyle bile çocuk arasında bir bağ gelişebilir ve ondan kurtulamama kabil bir durumu mümkün" ifadesini kullandı.

Polis merkezinde çkırmızıışan çırçıplak memurun, polis memurunu güçlü çubukla başına vurarak yaralaması kamerada

Diriliş Ertuğrul’a bomba transferler! Diriliş Ertuğrul ilk sezon yeni sektör ne zaman başlayacak?

Çok sıcacık ve güruhkleyici bir kule müdafaa oyunu olan Kingdom Rush, her bölümüyle isimı daha çok mideine çekiyor.

Heroes of Might and Magic'i andıran bu taşınabilir oyun PC ve MAC muhtevain ücretsiz oynanabiliyor. 90'ları özleyen oyun severleri çok berhudar edecek oyun sürükleyici bir strateji.

Zor maaşlarına son zaman zam gelişmesi! Emeklinin alacağı en bağan bindirim cirimı ne denli olacak? İşte cevapı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *